fbpx

Web Yazılım Firması

Web yazılımın işinizi kolaylaştıran, size zaman kazandıran dünyasına ilk adımı atmaya hazır mısınız? Size fayda sağlayacak tüm web yazılım projelerinde iş ortağınız olmaktan mutluluk duyacağız.

Web yazılımın güncel yapılarıyla en hızlı çözümü sağlamak, proje sonrasında yazılım desteğini sunmak ve ihtiyaç durumunda projenin kapsamını geliştirmek için her zaman yanınızda olacağız.

Web Yazılım Ajansı
Web Yazılım

Web Yazılım Özellikleri

Web yazılım sistemlerinin farklı ve esnek özellikleri sayesinde işlerinizi daha kolay yönetilebilir hale getirin.

Yönetim Paneli

Yazılımın arkaplanında, kullanıcı, kategori, veri gibi alanların yönetimini sağlayabilirsiniz.

Hız Optimizasyonu

Çalışma hızı ile birlikte zaman kaybetmenizin önüne geçer ve süreci hızlı işleyebilmenizi sağlar.

Mobil Uyum

Bilgisayar, mobil veya tablet. Dilediğiniz cihazdan bağlanarak dilediğiniz yerde işlem yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Web yazılım konusunda en sık karşılaştığımız soruları inceleyebilir, aklınıza takılanları hemen bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Web yazılım çalışmalarının ilk adımında yazılıma geçmeden önce projenin tüm detaylarını birlikte belirliyoruz. Sistemin nerede çalışacağını ve nasıl yayınlanacağı ile alakalı teknik detayları da bu aşamada netleştiriyoruz. Sonraki süreçte ise tasarımsal detaylar sizinle paylaşılıyor ve yazılım aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada sürekli iletişim halinde ilerliyoruz ve proje tamamlandığında yayına alıyoruz.

Web yazılım projelerinde süreç tamamen projeye göre değişkenlik gösterdiğinden ortalama veya net bir süre verme söyleyebilmek malesef mümkün değil.

Evet. Yönetim paneli ihtiyacı olan projelerde yönetim panelimiz bulunuyor.

Web yazılım sistemlerimizin tamamında tasarımlar responsive yani mobil uyumlu olduğu için dilediğiniz cihazdan bağlanıp yönetim sağlayabilirsiniz.

Evet. Yazılım hizmeti sonra erdikten sonra destek hizmetimiz sürekli devam ediyor. Gerek yazılım güncellemeleri gerekse de sizin yönetimde karşılaştığınız problemlerde bizden destek alabilirsiniz.

Ne Dediler?

İş ortaklarımızın bizim için yaptıkları geri bildirimlere gelişimimiz için değer veriyoruz.

Bir Projeniz Varsa, Birlikte Çalışalım
Logo Beyaz

Mehmet Akif Mh. Kale Cd. No:93/1 D:2 Sultanbeyli – İSTANBUL
Tel: 0 216 398 13 29  E-Posta: info@wibrit.com