Web Yazılım

Web yazılım zaman kazandırır, kolaylaştırır ve fayda sağlar. Kısacası kod hayat değiştirir. Bilmenize gerek yok, biz buradayız.

Web Yazılım Firması

Web yazılımın işinizi kolaylaştıran, size zaman kazandıran dünyasına ilk adımı atmaya hazır mısınız? Size fayda sağlayacak tüm web yazılım projelerinde iş ortağınız olmaktan mutluluk duyacağız.

Web yazılımın güncel yapılarıyla en hızlı çözümü sağlamak, proje sonrasında yazılım desteğini sunmak ve ihtiyaç durumunda projenin kapsamını geliştirmek için her zaman yanınızda olacağız.

Web Yazılım

Web Yazılımın Faydaları

Yazılımın size sağlayacağı kolaylıkları ve faydaları merak ediyor musunuz?
SEO İkon

Zaman Kazandırır

Web yazılım projeleri yapısı itibari ile birden çok işi bir alandan yönetme fırsatı sunduğu için iş gücünü azaltır ve zaman kazandırır.

Speed İkon

Tasarruf Etmenizi Sağlar

Yazılımla birlikte farklı özellikleri tek noktada toplayarak ayrı maliyetler ödemekten kurtulabilirsiniz.

Mobil İkon

Kurulum Gerektirmez

Yazılımın en güzel faydalarından bir tanesi de; kurulum gerektirmediği için internetin olduğu her yerden kontrol edebilirsiniz.

Web Yazılım Sistemleri

Web Yazılım Özellikleri

Yazılım sistemlerinin farklı ve esnek özellikleri sayesinde işlerinizi webde daha kolay yönetilebilir hale getirin.

Yönetim Paneli

Yazılımın arkaplanında, kullanıcı, kategori, veri gibi alanların yönetimini sağlayabilirsiniz.

Hız Optimizasyonu

Çalışma hızı ile birlikte zaman kaybetmenizin önüne geçer ve süreci hızlı işleyebilmenizi sağlar.

Mobil Uyum

Bilgisayar, mobil veya tablet. Dilediğiniz cihazdan bağlanarak dilediğiniz yerde işlem yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Web yazılım konusunda en sık karşılaştığımız soruları inceleyebilir, aklınıza takılanları hemen bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Yazılım çalışmalarının ilk adımında yazılıma geçmeden önce projenin tüm detaylarını birlikte belirliyoruz. Sistemin nerede çalışacağını ve nasıl yayınlanacağı ile alakalı teknik detayları da bu aşamada netleştiriyoruz. Sonraki süreçte ise tasarımsal detaylar sizinle paylaşılıyor ve yazılım aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada sürekli iletişim halinde ilerliyoruz ve proje tamamlandığında yayına alıyoruz.

Web projelerinde yazılım süreci tamamen projeye göre değişkenlik gösterdiğinden ortalama veya net bir süre verme söyleyebilmek malesef mümkün değil.

Evet. Yönetim paneli ihtiyacı olan projelerde yönetim panelimiz bulunuyor.

Yazılım sistemlerimizin tamamında tasarımlar responsive yani mobil uyumlu olduğu için dilediğiniz cihazdan bağlanıp yönetim sağlayabilirsiniz.

Evet. Yazılım hizmeti sonra erdikten sonra destek hizmetimiz sürekli devam ediyor. Gerek yazılım güncellemeleri gerekse de sizin yönetimde karşılaştığınız problemlerde bizden destek alabilirsiniz.
Bizim İçin
Ne Dediler?

İş ortaklarımızın bizim için yaptıkları geri bildirimlere gelişimimiz için değer veriyoruz.