Web Yazılım

Web yazılım zaman kazandırır, işinizi kolaylaştırır, hızlandırır ve tasarruf etmenizi sağlar.

Kod Hayatı Değiştirir

Web yazılımın gücünü keşfetmeye ve işinizi kolaylaştıran çözümlerle zaman kazanmaya hazır mısınız? Web yazılım projelerinizde size fayda sağlayacak çözümler sunmaktan mutluluk duyarız.

Güncel web yazılım teknolojileriyle, hızlı ve etkili çözümler sunarak işinizi kolaylaştırıyoruz. Proje sonrası yazılım desteğini sağlamak ve ihtiyaçlarınıza göre projeyi geliştirmek için her zaman yanınızda olacağız. Projenizin gereksinimlerine tam anlamıyla uyum sağlayan ve sizi ileriye taşıyan bir web yazılım çözümü için ilk adımı atın.

İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi sizi dinleyerek anlıyor ve web yazılımın sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanarak sizin için en uygun çözümü sağlıyoruz.

Web Yazılım

Web Yazılımın Faydaları

Yazılımın size sağlayacağı kolaylıkları ve faydaları merak ediyor musunuz?

Tasarruf Etmenizi Sağlar

Web yazılımla birlikte ihtiyacınız olan farklı özellikleri tek noktada toplayarak ayrı maliyetler ödemekten kurtulabilirsiniz.

Mobil Uyum

Bilgisayar, mobil veya tablet, hangisini kullanırsanız kullanın farketmez. Dilediğiniz cihazdan bağlanarak dilediğiniz yerde işlem yapabilirsiniz.

Yönetim Seçenekleri

Web yazılım ile birlikte tüm kullanıcıları, detayları, veritabanıyla yapılan işlemleri kolayca yapabilmeniz için yönetim seçenekleri sunarız.

Hızlı Çözüm

Web tabanlı yazılımlar, kullandığımız yazılım teknolojileri sayesinde hızlı çalışır. Kolay aksiyon almanızı sağlarak size hızlı çözümler sunarız.

Başlamaya Hazır Mısınız?

Web tabanlı yazılım altyapılarını kullanarak işinizi kolaylaştıran yazılımlar için ilk adımı atmaya hazır mısınız? Proje detaylarını bizimle paylaşın ve neler yapabileceğimize birlikte bakalım.

Sık Sorulan Sorular

Yazılım konusunda en sık karşılaştığımız soruları inceleyebilir, aklınıza takılanları hemen bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Yazılım çalışmalarının ilk adımında yazılıma geçmeden önce projenin tüm detaylarını birlikte belirliyoruz. Sistemin nerede çalışacağını ve nasıl yayınlanacağı ile alakalı teknik detayları da bu aşamada netleştiriyoruz. Sonraki süreçte ise tasarımsal detaylar sizinle paylaşılıyor ve yazılım aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada sürekli iletişim halinde ilerliyoruz ve proje tamamlandığında yayına alıyoruz.

Web projelerinde yazılım süreci tamamen projeye göre değişkenlik gösterdiği için ortalama veya net süreyi projelendirme aşamasında paylaşıyoruz. Bununla birlikte proje süresince sizden gelecek olan ek talepler veya kapsamlı revizeler bu süreci değiştirebilmektedir.

Evet. Yönetim paneli ihtiyacı olan projelerde yönetim panelimiz bulunuyor.

Yazılım sistemlerimizin tamamında tasarımlar responsive yani mobil uyumlu olduğu için dilediğiniz cihazdan bağlanıp yönetim sağlayabilirsiniz. Web tabanlı çalışan sistemleri diğerlerinden ayıran en güzel özelliği de bu diyebiliriz.

Evet. Yazılım hizmeti sonra erdikten sonra destek hizmetimiz sürekli devam ediyor. Gerek yazılım güncellemeleri gerekse de sizin yönetimde karşılaştığınız problemlerde bizden destek alabilirsiniz.