Google Ads Yönetimi

Google Ads yönetimi ile reklam verimi artırmak için Google reklam danışmanlığı hizmetimizi inceleyin.

Google Ads

Google Ads yönetimi hizmetimizle, işletmenizin online görünürlüğünü artırın ve potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşın. Profesyonel ekibimizle, Google reklam platformunda etkili reklam kampanyaları oluşturur, hedef kitlenizi doğru şekilde belirler ve reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlarız.

Doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi, etkileyici reklam metinlerinin hazırlanması ve kampanyaların sürekli olarak izlenmesi ve optimize edilmesi gibi stratejik adımlarla, reklam performansınızı üst düzeye çıkararak maliyetlerinizi düşük seviyelerde tutarız.

Hedef kitlenizle doğru iletişimi kurmanıza ve dönüşüm oranlarınızı artırmanıza yardımcı olmak için güçlü analitik ve raporlama araçlarını kullanırız. İşletmenizin büyümesine katkıda bulunurken rekabetçi bir avantaj elde etmenizi sağlarız.

Google Ads Yönetimi

Google Reklam Avantajları

Google reklamlarının potansiyelinizi artırmak için sağladığı avantajları biliyor musunuz?

Kontrol Edilebilir Maliyet

Google Ads ile reklam bütçesi sizin belirlediğiniz limitler içinde ayarlanabilir ve maliyeli kontrol edilebilir.

Değiştirilebilir Strateji

Reklam performansına göre uygulanan reklam stratejileri değiştirilebilir ve böylece reklam verimi artırılabilir.

Google Reklam Danışmanlığı

Google Ads Yönetimi ile reklamlarınızın performansını artırmak için neler yapıyoruz?

Reklam Kurulumu

Yeni reklam hesapları için sıfırdan reklam kurulumu yapmanın yanı sıra mevcut reklam hesaplarının da varsa kurulum hatalarını kontrol eder ve düzenleriz.

Reklam Metinleri

Hedef kitlenizden verimli geri dönüş alabilmeniz için, rakiplerinizi analiz ederek ve kapsamlı bir araştırma yaparak yüksek performanslı reklam metinlerini oluştururuz.

Anahtar Kelime Seçimi ve Eşleme Türleri

Bulunduğunuz sektöre göre doğru araçları kullanarak anahtar kelime seçimlerini yaparız. Reklam performansını üst düzeye çıkmarak için doğru eşleme türleri ile uygularız.

Reklam Konum Ayarları

Google reklamınızın hedef kitlenize verimli bir şekilde gösterilebilmesi için coğrafi konumlandırma ayarlarını yapıyoruz. Reklam hedefine göre bu seçimi birlikte yapıyoruz.

Reklam Uzantı Ayarları

Google Ads performansını artırmak için, işletmenizin belirlediği hedeflerlere ve reklam stratejisine uygun olan reklam uzantılarını belirler ve uygularız.

Performans Raporlama

Reklam performansınızı ölçmek, analiz etmek ve reklam stratejinizi geliştirebilimek için tıklamalar, gösterimler, maliyetler gibi önemli verileri size raporluyoruz.

Başlamaya Hazır Mısınız?

İşletmenizin Google Ads performansını artırmak ve hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşmak için biz hazırız. Profesyonel Google Ads yönetimi hizmetimizle reklam kampanyalarınızı optimize etmek ve maksimum geri dönüş elde etmek için şimdi iletişime geçin.

Sık Sorulan Sorular

Google Ads yönetimi ile alakalı sıklıkla karşılaştığımız soruları inceleyin. Aklınıza takılan sorular için iletişime geçin.

Reklamların geri dönüşleri reklam yayını girdiği zaman başlar. Reklam görüntülemeleri ve tıklamaları reklam panelinden takip edilebililir. Fakat reklam performansının ölçülebilmesi ve performansı üzerine doğru şeyler söyleyebilmek için reklam yayına girdikten sonra raporların ölçülebilir olabilecek kadar zaman geçmesi gerekiyor.

Reklamın yayında kalma süresi sizin bütçenize, tıklama başına verilen maliyete göre değişkenlik gösterir. Reklamlar günlük bütçeyi aştığında veya belirlenen zaman aralığı dolduğunda yayınlanmaz.

Elbette. Biz tüm reklam yönetimini şeffaf bir şekilde sizin paneliniz üzerinden sağlıyoruz. Böylece yaptığımız değişiklikleri, ulaştığımız raporları bizim gibi siz de görebilirsiniz.

Reklam bütçesi, işletmenizin ekonomik durumuna ve hedeflerine göre belirlenir. Bütçenizi, günlük 100 TL de belirleyebilirsiniz 1.000 TL de. Reklam sürekliliği ve geri dönüşler genellikle bütçeyle doğru orantılıdır.

Evet. Reklamları dilediğiniz zaman duraklatabilirsiniz. Duraklatılmış reklamlar da dilediğiniz zamanda aynı ayarlarla tekrar yayına alınabilir.

Anahtar kelime seçimi bulunduğunuz sektöre göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle anahtar kelime sayısında herhangi bir kısıtlama yok. Performansı en iyi şekilde sağlayacak anahtar kelimeleri, doğru analiz araçlarını kullanarak belirliyoruz.

Evet. Google Ads yönetimini kendiniz yapmak istiyorsanız kurulum ve yönetimle alakalı eğitim hizmeti alabilirsiniz. Eğitim bitiminden sonra takıldığınız noktalarda bize ulaşarak destek alabilirsiniz.