Google Ads Yönetimi

Google Ads yönetimi ile reklam verimi artırmak ve boşa giden harcamaları önlemek için profesyonel destek alın.

Google Ads (Adwords)

Google reklamlarıyla iş hacminizi genişletip yeni müşterilere ulaşmaya hazır mısınız? Doğru bütçe planlaması, doğru yazılmış reklam metinleri ve doğru seçilmiş anahtar kelimeler ile reklama hemen başlayın.

Profesyonel Google Ads yönetimi hizmetimizle, en çok kullanılan arama motoru Google’ın reklam platformunda, performansınızı üst düzeyde tutmak ve reklam veriminizi artırmak için biz hazırız.

Google Ads Yönetimi

Google Ads Avantajları

Google reklamlarının potansiyelinizi artırmak için sağladığı avantajların farkında mısınız?

Doğru Hedef Kitlesine Ulaşma

Anahtar kelime, bölge seçimi gibi detaylı özellikleri sayesinde sizinle alakalı doğru müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.

Kontrol Edilebilir Maliyet

Google Ads ile reklam bütçesi sizin belirlediğiniz limitler içinde ayarlanabilir ve maliyeli kontrol edilebilir.

Değiştirilebilir Strateji

Reklam performansına göre uygulanan reklam stratejileri değiştirilebilir ve böylece reklam verimi artırılabilir.

Google Reklamları Yönetimi

Google Ads Yönetimi ile reklamlarınızın performansını artırmak için neler yapıyoruz?

Reklam Kurulumu

Yeni kullanıcılar için sıfırdan reklam kurulumu yaptığımız gibi varolan reklamlarında kurulum hatalarını kontrol edip düzenliyoruz.

Reklam Metinleri

Doğru hedef kitlenizden geri dönüş alabilmeniz için verimli reklam metinlerini rakiplerinizi analiz ederek oluşturuyoruz.

Anahtar Kelime ve Eşleme Türleri

Anahtar kelime analizleri ve uygulanacak olan eşleme türlerini belirliyoruz. Bununla birlikte arama terimleri analizlerini de sunuyoruz.

Reklam Lokasyon Ayarları

Google reklamınızın görünmesini istediğiniz bölgeler için gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Reklam Uzantı Ayarları

Google Adwords performansını artırmak için kullanılması gereken reklam uzantılarını belirliyor ve uyguluyoruz.

Performans Raporlama

Belirlediğimiz aralıklarla reklam performansınızı ölçebilmeniz için tıklamalar, gösterimler gibi verileri size raporluyoruz.

Google Ads Sık Sorulan Sorular

Google Ads yönetimi ile alakalı sıklıkla karşılaştığımız soruları inceleyin. Aklınıza takılan sorular için iletişime geçin.
Reklamların geri dönüşleri reklam yayını girdiği zaman başlar. Reklam görüntülemeleri ve tıklamaları reklam panelinden takip edilebililir. Fakat reklam performansının ölçülebilmesi ve performansı üzerine doğru şeyler söyleyebilmek için reklam yayına girdikten sonra raporların ölçülebilir olabilecek kadar zaman geçmesi gerekiyor.
Bunun net bir süresi yok. Reklamın yayında kalma süresi sizin bütçenize, tıklama başına verilen maliyete göre değişkenlik gösterebiliyor. Reklamlar günlük bütçeyi aştığında veya belirlenen zaman aralığı dolduğunda yayınlanmaz.

Elbette. Biz tüm reklam yönetimini şeffaf bir şekilde sizin paneliniz üzerinden sağlıyoruz. Böylece yaptığımız değişiklikleri, ulaştığımız raporları bizim gibi siz de görebiliyorsunuz.

Bütçe tamamen sizin ekonomik durumunuzla doğru orantılı. Günlük 30 tl de ayırabilirsiniz 300 tl de. Reklam sürekliliği ve geri dönüşleri de bu miktarla doğru orantılı oluyor genelde.

Evet. Reklamları dilediğiniz zaman duraklatabilirsiniz. Duraklatılmış reklamlar da dilediğiniz zamanda aynı yapıyla tekrar yayına alınabilir.

Anahtar kelime seçimi bulunduğunuz sektöre göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle anahtar kelime sayısında herhangi bir kısıtlama yok. Performansı en iyi şekilde sağlayacak anahtar kelimeler tercih ediyoruz.

Evet. Google Ads yönetim hizmetini kendiniz yapmak istiyorsanız kurulum ve yönetimle alakalı eğitim hizmeti alabilirsiniz. Eğitim bitiminden sonra takıldığınız noktalarda bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Bizim İçin
Ne Dediler?

İş ortaklarımızın bizim için yaptıkları geri bildirimlere gelişimimiz için değer veriyoruz.