Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi için yeterli tecrübeniz veya zamanınız yoksa sosyal medya danışmanlığı için bize ulaşın.

Sosyal Marka Ol

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile işletmelerin sosyal medya platformlarında etkili bir varlık sağlamalarına yardımcı oluruz. Müşterilerimizin sosyal medya stratejilerini oluşturmak, uygulamak ve yönetmek konusunda profesyonel destek sunarız.

İşletmenizin hedef kitlesini ve sektörünü analiz ederiz. Bu sayede, hedef kitlenize yönelik doğru içerikleri oluşturur, etkili bir içerik takvimi planlar ve belirlenen stratejiye uygun şekilde paylaşımlar yaparız. Aynı zamanda, rakip analizi yaparak sektördeki trendleri takip eder ve işletmenizin rekabet gücünü artırmak için stratejik önlemler alırız.

Hedef kitlenizin bulunduğu sosyal medya platformlarında yer alarak işletmenizin marka değerini artırabileceğinizi unutmayın ve ilk adımı hemen atın.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyanın Avantajları

Sosyal medyada işletmenizin marka değerini artırırken farklı reklam seçenekleri ile hedef kitlenize ulaşma imkanı sunar.

Marka Değerinizi Yükseltir

Sosyal medyada hedef kitlenize ulaşmanız için sunulan farklı paylaşım modelleri, marka bilinirliğinizi artırarak markanıza değer katar.

Reklam Seçenekleri Sunar

Sosyal medyanın sunduğu farklı reklam seçenekleri, ürün veya hizmetlerinizin hedef kitlenize daha hızlı ulaşması için fayda sağlar.

Sosyal Medya Danışmanlığı

İçerik oluşturma, paylaşım planlama, etkileşim yönetimi, reklam yönetimi ve daha fazlası..

Sosyal Medya Profillerinin Kontrolü

Sosyal medya profillerinizin olup olmadığını kontrol ediyor, eksikse sıfırdan açıyor ve varsa tüm ayarlamaların doğru olduğundan emin oluyoruz. Hataları varsa düzelterek sizin için en iyi deneyimi sağlıyoruz.

Firmanıza ve Sektörünüze Göre Strateji Belirleme

Hedef kitlenizi anlamak için gerekli analizleri yapmanın yanı sıra rakiplerinizin de analizini gerçekleştiriyor ve stratejik bir yol haritası belirliyoruz. Sizin için en etkili bir pazarlama planını oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Paylaşım Takvimi Planlama

Sizin için özel olarak hazırladığımız aylık paylaşım takvimiyle, yapılacak paylaşımları ve bu paylaşımların hangi aralıklarla gerçekleştirileceğini birlikte planlıyoruz.

Amaca Yönelik Gönderi Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi ve gönderi hedefini dikkate alarak yaptığımız tasarımları size sunarak onayınızı alıyoruz. Tasarımlar onaylandıktan sonra sosyal medya hesaplarınızda paylaşıyoruz.

Takip, Yönetim ve Yönlendirme

Sosyal medya hesaplarınıza gelen mesaj ve yorumları kurumsal bir dil ile hızlı ve etkili bir şekilde cevaplıyoruz. Gelen talepleri yönlendiriyor ve gerektiğinde gerekli bilgilendirmeleri sağlıyoruz.

Raporlama

Belirlediğimiz aralıklarda sosyal medya hesaplarınızın takipci, gönderi, etkileşim gibi verilerini sizlere raporluyoruz. Hangi alanlarda geliştirme yapmamız gerektiğine birlikte karar veriyoruz.

Sosyal Medya Platformları

Sizin için hangi sosyal medya hesaplarınızı yönetmemizi istersiniz?

Facebook

İşletmenizin Facebook işletme sayfasının yönetimi ve gönderi tasarımları.

Instagram

Instagram hesabınızdaki gönderilerin tasarlanması ve sayfa yönetimi.

Twitter

İşletmenizin Twitter hesabınızın profil düzenlemeleri ve tweet yönetimi.

Linkedin

İşletmenizin LinkedIn'de kurumsal sayfa yönetimi ve gönderilerinizin hazırlanması.

Sık Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi konusunda sık karşılaştığımız soruları inceleyebilir ve aklınıza takılanları bize sorabilirsiniz.

Öncelikle yönetmemizi istediğiniz sosyal medya hesaplarınızı belirliyor ve bunlarla alakalı size sunacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Sonrasında ise sosyal medya yönetimi için gerekli yetki işlemlerini düzenledikten sonra yukarıda size bahsettiğimiz yönetim detaylarını uygulayarak başlıyoruz.

Tabi ki. Sosyal medya profillerinin ana sahibi siz olduğunuz için kullanıma devam edebileceksiniz. Bu noktada paylaşımlar çift taraflı yapılacaksa da ona göre bir plan gerçekleştiriyoruz.

Genel olarak planları aylık olarak yapıyoruz. Sektöre göre dönemsel olarak planlamalar da yapılabilir. Aylık yaptığımız planları haftalara bölerek uyguladığımızı da belirtmek isteriz.

Takipçi satın alma hizmetimiz yok. Açıkcası böyle bir yolu da kesinlikle önermiyoruz. Hangi sosyal medya profili olursa olsun takipçilerin gerçek olması bu takipçiler ile etkileşim halinde olabilme ihtimalinizi daha yüksek oranda tutar.

Sosyal medya yönetimini kendiniz yapmak isterseniz danışmanlık veya eğitim hizmetimizi alabilirsiniz. Bu eğitim sonrasında ise takıldığınız noktalarda destek almaya devam edebilirsiniz.