Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile tanışın. Hesaplarınızın yönetimi için yeterli tecrübeniz veya zamanınız yok mu? Biz, sizin için buradayız.

Sosyal Medya

Günümüzün en aktif kullanılan platformu. Bir çok müşteri veya müşteri adayınız bu sosyal medya platformlarında vakit geçiriyor. Peki siz bir işletme olarak nerdesiniz?

Sosyal medya platformlarını yönetecek kadar tecrübeye veya zamana sahip değilseniz profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Avantajları

İşletmenizin marka değerini artırmak ve müşteri potansiyelinizi genişletmek adına sosyal medyanın sağladığı avantajların farkında mısınız?

Hedef Kitlenize Ulaştırır

Sosyal medya paylaşımları ve reklam yönetimi ile ürün ve hizmetlerinizin hitap ettiği hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırır.

Marka Değerinizi Yükseltir

Markanızın bilinirliğini artırmak adına yapılacak paylaşımlar ve tanıtım çalışmaları ile marka değerinize yatırım yapmanızı sağlar.

Farklı Reklam Seçenekleri Sunar

Sosyal medya paylaşımları ve reklam yönetimi ile ürün ve hizmetlerinizin hitap ettiği hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırır.

Yönettiğimiz Sosyal Medya Kanalları

Sizin için hangi sosyal medya hesaplarınızı yönetmemizi istersiniz?

Facebook

İşletmenizin Facebook sayfasının yönetimi ve gönderi tasarımları.

Instagram

Instagram hesabınızdaki gönderilerin tasarlanması ve sayfa yönetimi.

Twitter

Twitter hesabınızın profil düzenlemeleri ve tweet yönetimi.

LinkedIn

LinkedIn'de sayfa etikeşimleriniz ve gönderilerinizin yönetimi.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken neler yapıyoruz ve bu süreç nasıl işliyor, merak ediyor musunuz?

Firmanıza ve Sektörünüze Göre Strateji Belirleme

Bulunduğunuz sektördeki hedef kitlenize göre gerekli analizleri yapmanın yanı sıra rakiplerinizi de analiz ediyor ve bir yol haritası belirliyoruz.

Sosyal Medya Profillerinin Kontrolü

Sosyal medya profilleriniz yoksa sıfırdan açıyor, varsa tüm ayarlamaların doğru olup olmadığını kontrol ediyor ve hataları (varsa) düzeltiyoruz.

Sosyal Medya Paylaşım Takvimi Planlama

Aylık olarak size özel bir paylaşım takvimi planlıyoruz. Yapılacak olan paylaşımları ve hangi arılıklarla yapılacağına birlikte karar veriyoruz.

Amaca Yönelik Gönderi Tasarımı

Paylaşılacak olan gönderilerin tasarımlarını kurumsal kimliğinize özel tasarlıyoruz ve - dilerseniz onay işleminden sonra - paylaşıyoruz.

Takip, Yönetim ve Yönlendirme

Talebiniz doğrultusunda sosyal medya hesaplarınıza gelen mesaj veya yorumları işletmenizin kurumsal dili ile cevaplıyor ve gerekli yönlendirmeleri sağlıyoruz.

Raporlama

Belirlediğimiz aralıklarda sosyal medya hesaplarınızın takipci, gönderi, etkileşim gibi verilerini sizlere raporluyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi konusunda sık karşılaştığımız soruları inceleyebilir ve aklınıza takılanları bize sorabilirsiniz.
Öncelikle yönetmemizi istediğiniz sosyal medya hesaplarınızı belirliyor ve bunlarla alakalı size sunacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Sonrasında ise sosyal medya yönetimi için gerekli yetki işlemlerini hallettikten sonra profilinizde yukarıda size bahsettiğimiz yönetim detaylarını uygulayarak başlıyoruz.
Tabi ki. Sosyal medya profillerinin ana sahibi siz olduğunuz için kullanıma devam edebileceksiniz. Bu noktada paylaşımlar çift taraflı yapılacaksa da ona göre bir plan gerçekleştiriyoruz.
Genel olarak planları aylık olarak yapıyoruz. Sektöre göre dönemsel olarak planlamalar da yapılabilir. Aylık yaptığımız planları haftalara bölerek uyguladığımızı da belirtmek isteriz.

Takipçi satın alma hizmetimiz yok. Açıkcası böyle bir yolu da kesinlikle önermiyoruz. Hangi sosyal medya profili olursa olsun takipçilerin gerçek olması bu takipçiler ile etkileşim halinde olabilme ihtimalinizi daha yüksek oranda tutar.

Sosyal medya yönetiminin haricinde bu işlemleri kendiniz yapmak isterseniz de danışmanlık veya eğitim alabilirsiniz. Bu eğitim sonrasında ise takıldığınız noktalarda destek almaya devam edebilirsiniz.

Bizim İçin
Ne Dediler?

İş ortaklarımızın bizim için yaptıkları geri bildirimlere gelişimimiz için değer veriyoruz.