SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Site içi SEO düzenlemeleri ile organik arama sonuçlarında rakipleriniz ile yarışırken sitenizin sorunsuz olduğundan emin olun.

SEO

Web sitenizin arama motorlarındaki organik sonuçlarda üst sıralarda yer alması için site içi ve site dışı çalışmaların yapılması gerekiyor. Bunun için ilk adım SEO kriterlerine uygun hatasız bir web sitesinden başlıyor.

Arama motorlarının kriterlerine uygun olmayan bir web siteniz varsa hatalarını gidermek ve site performansını artırmak için geç kalmayın. Ücretsiz ön analizinizi hemen yaptırın.

SEO

Site İçi Optimizasyon

Web sitenizindeki arama motoru optimizasyon hatalarından şimdi kurtulun.

SEO Analiz

Analiz ve Hata Tespiti

Web sitenizdeki site içi arama motoru optimizasyonu hatalarını analiz ediyor ve listeliyoruz.

SEO Düzenleme

Hata Düzenlemeleri

Sonrasında bu hataları arama motoru standartlarına uygun bir şekilde düzenliyoruz.

Seo Raporlama

Raporlama

Yaptığımız tüm işlemleri size en ince ayrıntısına kadar raporluyoruz.

SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization) kelimesinin kısaltılmış halidir. Türkçede arama motoru optimizasyonu olarak bilinir.

Arama motorları kullanıcılara, yaptıkları sorgulara yönelik en alakalı ve doğru sonuçları çıkarmayı hedefleyer. Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının bu sıralamayı belirlediği kriterleri öğrenerek ona göre web sitenizi ve bilinirliğinizi optimize etme sürecinin tam şeklidir SEO.

Optimizasyon, tam anlamı ile bir takım oyunu. Kadroda bir veya birden fazla eksiğiniz varsa alacağınız sonuç da o kadar eksik olur. Bu nedenle biz bu süreci bir bütün olarak ele alıyor ve tüm yapılanmayı bu faktörler üzerine kurguluyoruz.

Siz de şimdi bize ulaşarak analiz süreci hakkında detaylı bilgi alabilir ve yol haritanız için ilk adımı atabilirsiniz.

Seo - Optimizasyon

Sık Sorulan SEO Soruları

SEO hakkında merak edilen sorulara göz atın. Aklınıza takılanlar için hemen arayın.

Sitei içi hataları düzenleyeceğimiz web sitesini detaylı olarak analiz ediyoruz. Analiz sayfa ve link yapılarından, görsellere kadar tüm detayları içeriyor. Sonrasında bu hataların giderilmesi için bir çalışma listesi oluşturup bunu sizinle paylaşıyoruz. Bu listedeki revizeleri yaptıktan sonra da raporlama yapıyoruz.

Optimizasyon hatalarının giderilme süreci tamamen web sitesinin yapısına göre değişiyor. Bu nedenle yapılacak olan analizden sonra net bir süre söyleyebilmek mümkün.

Web sitenizin veya markanızın bilinirliği ile alakalı yapılan tüm çalışmaları içerir. Bir çok yerde gördüğünüzün aksine site dışı optimizasyon sadece backlink çalışması değildir. Backlink bu sürecin sadece bir parçasıdır. Biz site dışı çalışmalara tüm kanalları göz önünde bulundurarak bakıyoruz. Dediğimiz gibi bu bir takım oyunu.

Site dışı optimizasyondan hedeflenen şey backlink çalışmaları ise bu şekilde bir hizmetimiz yok. Ama markalaşma adına sosyal medya veya Google Ads çalışmaları ile web sitesini desteklemek noktasında yardım gerekiyorsa biz buradayız.

Analiz yapıldıktan sonra düzenlemeleri kendiniz yapabilmeniz için teknik bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Şayet yazılım konusunda teknik bilginız varsa bu düzenlemeleri siz de yapabilirsiniz.

SEO çalışmalarında sıra garantisi diye bir durum yoktur. SEO sadece site içinde yapılacak olan revizeleri değil marka bilinirliğiniz için yapılacak olan çalışmaları da içerir. Bu nedenle bu duruma bir bütün olarak bakmakta ve bu şekilde bir strateji oluşturmanızda fayda var.

Yaptığımız işlemleri nasıl yaptığımızı birlikte öğrenmek istiyorsanız bununla alakalı hizmete ek olarak bir eğitim almanız gerekiyor. Bu eğitimi size sağlayabiliyoruz. Fakat altını çimemiz gerekiyor ki bu baştan sona bir SEO eğitimi değildir. Bir web sitesinin SEO hatalarının tespit edilmesini ve düzenlemeleri içerir.

SEO’ya ömür biçmek yapacağınız hataların en önemlilerinden. Örneğin ben gerekli çalışmaları yaptım ilk sayfaya çıktım artık bırakayım demek büyük bir hatadır. SEO bu sürecin her zaman içinde olması gerekiyor. Siz doğruları dönem dönem değil sürekli yapmalısınız. Yakaladığınız başarıyı devam ettirmek için bu şart.

Net bir şekilde evet. SEO’nun site içi kısmında web sitenizin arama motorları kriterlerine uyması gerektiğini zaten söylemiştik. Ama sitenize gelen ziyaretçilerin sizden memnun kalması ve onlara iyi bir deneyim yaşatabilmeniz için web sitenizin tasarımının ve kullanımının önemi elbette vardır.

Bizim İçin
Ne Dediler?

İş ortaklarımızın bizim için yaptıkları geri bildirimlere gelişimimiz için değer veriyoruz.