fbpx

SEO

Web sitenizin arama motorlarındaki organik sonuçlarda üst sıralarda yer alması için site içi ve site dışı çalışmaların yapılması gerekiyor. Bunun için ilk adım SEO kriterlerine uygun hatasız bir web sitesinden başlıyor.

Arama motorlarının SEO kriterlerine uygun olmayan bir web siteniz varsa hatalarını gidermek ve site performansını artırmak için geç kalmayın. Ücretsiz ön analizinizi hemen yaptırın.

SEO Optimizasyon

Site İçi Optimizasyon

Web sitenizindeki arama motoru optimizasyon hatalarından şimdi kurtulun.

1
Analiz ve Hata Tespiti

Analiz ve Hata Tespiti

Web sitenizdeki site içi arama motoru optimizasyonu hatalarını analiz ediyor ve listeliyoruz.

2
Hata Düzenlemeleri

Hata Düzenlemeleri

Sonrasında bu hataları SEO standartlarına uygun bir şekilde düzenliyoruz.

3
Raporlama

Raporlama

Yaptığımız tüm işlemleri size en ince ayrıntısına kadar raporluyoruz.

SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization) kelimesinin kısaltılmış halidir. Türkçede arama motoru optimizasyonu olarak bilinir.

Arama motorları kullanıcılara, yaptıkları sorgulara yönelik en alakalı ve doğru sonuçları çıkarmayı hedefleyer. Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının bu sıralamayı belirlediği kriterleri öğrenerek ona göre web sitenizi ve bilinirliğinizi optimize etme sürecinin tam şeklidir SEO.

SEO tam anlamı ile bir takım oyunu. Kadroda bir veya birden fazla eksiğiniz varsa alacağınız sonuç da o kadar eksik olur. Bu nedenle biz SEO sürecini bir bütün olarak ele alıyor ve tüm yapılanmayı bu faktörler üzerine kurguluyoruz.

Siz de şimdi bize ulaşarak SEO analiz süreci hakkında detaylı bilgi alabilir ve yol haritanız için ilk adımı atabilirsiniz.

SEO

Sık Sorulan SEO Soruları

SEO hakkında merak edilen sorulara göz atın. Aklınıza takılanlar için hemen arayın.

SEO hatalarını düzenleyeceğimiz web sitesini detaylı olarak analiz ediyoruz. Analiz sayfa ve link yapılarından, görsellere kadar tüm detayları içeriyor. Sonrasında bu hataların giderilmesi için bir çalışma listesi oluşturup bunu sizinle paylaşıyoruz. Bu listedeki revizeleri yaptıktan sonra da raporlama yapıyoruz.

Optimizasyon hatalarının giderilme süreci tamamen web sitesinin yapısına göre değişiyor. Bu nedenle yapılacak olan analizden sonra net bir süre söyleyebilmek mümkün.

Site dışı SEO’dan hedeflenen şey backlink çalışmaları ise bu şekilde bir hizmetimiz yok. Ama markalaşma adına sosyal medya veya Google Ads çalışmaları ile web sitesini desteklemek noktasında yardım gerekiyorsa biz buradayız.

Analiz yapıldıktan sonra düzenlemeleri kendiniz yapabilmeniz için teknik bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Şayet yazılım konusunda teknik bilginız varsa bu düzenlemeleri siz de yapabilirsiniz.

SEO çalışmalarında sıra garantisi diye bir durum yoktur. SEO sadece site içinde yapılacak olan revizeleri değil marka bilinirliğiniz için yapılacak olan çalışmaları da içerir. Bu nedenle bu duruma bir bütün olarak bakmakta ve bu şekilde bir strateji oluşturmanızda fayda var.

Yaptığımız işlemleri nasıl yaptığımızı birlikte öğrenmek istiyorsanız bununla alakalı hizmete ek olarak bir eğitim almanız gerekiyor. Bu eğitimi size sağlayabiliyoruz. Fakat altını çimemiz gerekiyor ki bu baştan sona bir SEO eğitimi değildir. Bir web sitesinin SEO hatalarının tespit edilmesini ve düzenlemeleri içerir.

Web sitenizin veya markanızın bilinirliği ile alakalı yapılan tüm çalışmaları içerir. Bir çok yerde gördüğünüzün aksine site dışı seo sadece backlink çalışması değildir. Backlink bu sürecin sadece bir parçasıdır. Biz site dışı SEO’ya tüm kanalları göz önünde bulundurarak bakıyoruz. Dediğimiz gibi bu bir takım oyunu.

SEO’ya ömür biçmek yapacağınız hataların en önemlilerinden. Örneğin ben SEO yaptım ilk sayfaya çıktım artık bırakayım demek büyük bir hatadır. SEO bu sürecin her zaman içinde olması gerekiyor. Siz doğruları dönem dönem değil sürekli yapmalısınız. Yakaladığınız başarıyı devam ettirmek için bu şart.

Net bir şekilde evet. SEO’nun site içi kısmında web sitenizin arama motorları kriterlerine uyması gerektiğini zaten söylemiştik. Ama sitenize gelen ziyaretçilerin sizden memnun kalması ve onlara iyi bir deneyim yaşatabilmeniz için web sitenizin tasarımının ve kullanımının önemi elbette vardır.

Ne Dediler?

İş ortaklarımızın bizim için yaptıkları geri bildirimlere gelişimimiz için değer veriyoruz.

Bir Projeniz Varsa, Birlikte Çalışalım
Logo Beyaz

Mehmet Akif Mh. Kale Cd. No:93/1 D:2 Sultanbeyli – İSTANBUL
Tel: 0 216 398 13 29  E-Posta: info@wibrit.com