fbpx

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım konusunda tam hizmet sağlayan bir ajans olarak ihtiyacınız olan internet sitesine en hızlı şekilde sahip olmanızı sağlıyoruz. Dijital pazarlamanın en önemli unsurlarından olan web sitesine sahip değilseniz ilk adımı atmak için geç kalmayın.

Bir web siteniz var fakat mobil uyumlu, yeni nesil altyapılara sahip veya hızlı değilse analiz ve çözümler için hemen bizi arayabilir ve yol haritanız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım Ajansı

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarım ajansı Wibrit, hizmet kalitesini üst düzeyde tutarak gelişmiş altyapılar ile size her zaman yenilikçi çözümler sunar.

İhtiyaç Analizi

Size verimli ve kaliteli bir web tasarım hizmeti sunabilmemiz için neye ihtiyacınız olduğunu bilmemiz gerekiyor.

Amaca Yönelik Tasarım

Hedef belli olduktan sonra kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak web tasarım hizmetini hızlı bir şekilde sağlıyoruz.

Google Analytics ve Search Console

Web siteniz bittikten sonra talebinize göre analizleri ve istatistikleri kontrol edebileceğiniz Google araçlarını aktif hale getiriyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım Projeleri

Tamamladığımız web tasarım projelerinden bazılarına göz atın ve
bu projeler arasındaki yerinizi hemen alın.

Sık Sorulan Sorular

Web tasarım konusunda bize sıklıkla sorulan soruları inceleyebilir, aklınıza takılanları hemen bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Web tasarım projenizin ilk adımı olarak sizden neleri talep ettiğinizle alakalı ön bilgi alıyoruz. Bu aşamada alanadı ve hosting hizmetlerin tarafımızca sağlanıp sağlanmayacağını soruyoruz. Bu sorular genel olarak sonuçlandığında ise web tasarım projesi için bir fiyat çalışması yapıyoruz. Bütçe onayından sonra bir toplantı yapıp web tasarımın detaylarını, kurumsal kimliğiniz ile web sitesinin uyumu, web sitesinde yer alacak içerik ve görseller ile alakalı detayları netleştiriyoruz. Web sitesinin yazılım süreci hallolurken sizden gelecek olan içerikler de bu süreç içinde tamamlanmış oluyor. Sonrasında ise içerikleri siteye ekleyip bir demo yayını yapıyoruz ve son düzenlemelerden sonra ise yayına alıyoruz.

Web tasarım hizmetinde süre projeye göre değişkenlik gösterebiliyor. Talep edilen web sitesinin teknik ve içerik yapısına göre bu süreç belirleniyor. Bu nedenle bu soruya net bir cevap vermek doğru değil. Web tasarım projesine göre hizmetin sürecini belirlemek daha sağlıklı olacaktır. Fakat bugüne kadar yaptığımız projelerde ortalama teslim süremiz ise 15 gündür.

Sunduğumuz web tasarım hizmeti kapsamında tüm sitelerde yönetim paneli bulunmaktadır. Detaylı içeriği olan web sitelerinde birden fazla kullanıcı oluşturarak içerik yönetimi yapılabilir.

Web tasarımda mobil uyum bizim için artık bir seçenek değil bir gereklilik. Bu nedenle yaptığımız tüm web siteleri mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır.

Uyguladığımız web tasarım projelerinde aksi bir talep olmadığı sürece arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını uyguluyoruz. Fakat SEO kavramının da sadece site içinde revizelerle sınırlı olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Daha fazla bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Hazır web tasarım genelde varolan bir şablon üzerinden değişiklik yapılmadan sadece içeriklerine müdahale edilerek hazırlanan web sitelerini kapsıyor. Özel web tasarım ise daha farklı ve detaylı özelliklere sahip. Özel web tasarım ile tasarıma dilediğiniz gibi müdahale edilebilir ve bir çok noktada hem tasarım hem de içerik değiştirilebilir.

Web tasarım hizmeti bittikten sonra destek hizmetimiz sürekli devam ediyor. Gerek web tasarım ve yazılım güncellemeleri gerekse de sizin yönetimde karşılaştığınız problemlerde hem mail hem de telefon desteği ile sürekli yanınızdayız.

Ne Dediler?

İş ortaklarımızın bizim için yaptıkları geri bildirimlere gelişimimiz için değer veriyoruz.

Bir Projeniz Varsa, Birlikte Çalışalım
Logo Beyaz

Mehmet Akif Mh. Kale Cd. No:93/1 D:2 Sultanbeyli – İSTANBUL
Tel: 0 216 398 13 29  E-Posta: info@wibrit.com