Web Tasarım

Web tasarım hizmetimizle performansı yüksek, hızlı, seo ve mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, mutlu olacağınız yerdesiniz.

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım hizmeti sağlayan bir ajans olarak, ihtiyacınız olan internet sitesine en hızlı şekilde sahip olmanızı sağlıyoruz. Dijital pazarlamanın en önemli unsurları arasında yer alan web sitesine sahip değilseniz ilk adımı atmak için geç kalmayın.

Bir web siteniz var fakat mobil uyumlu, yeni nesil altyapılara sahip veya hızlı değil. Bu durumda analiz ve çözümler için hemen bizi arayabilir ve yol haritanız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım

Web Tasarım Özellikleri

Yeniliklere açık biriyseniz ve kontrolün kendinizde olmasını istiyorsanız bu özellikler sizin için.

Yönetim İkon

Yönetim Paneli

Web sitesi tasarım hizmetimizle, sitenizi yönetebileceğiniz bir panele sahip olabilirsiniz. İçeriğin tüm kontrolü bende olsun diyorsanız doğru yerdesiniz.

User İkon

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Tasarım

İnternet sitesi tasarımı sürecinin tamamı, kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak yürütülmektedir. Ziyaretçilerinizin deneyimi bizim için önemli.

Mobil İkon

Mobil (Responsive) Uyum

Web sitelerinin mobil uyumlu (responsive) olması artık bir tercih değil gereklilik. Web tasarım projelerimizde, tüm mobil cihazlara uyumlu web siteleri sunuyoruz.

SEO İkon

SEO Uyumlu Altyapı

Web sitenizin site içi SEO kriterlerine uyması sektörel rekabetiniz için oldukça önemli. SEO uygulamalarımız hakkında bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Speed İkon

Hız Optimizasyonu

Web sitesi ziyaretçilerinin %74'ünün 3 saniyeden fazla sürede açılan web sayfalarını terk ettiğini biliyor muydunuz? Web siteniz yavaşsa hızlı olmak için geç kalmayın.

Teknik İkon

Teknik Destek

Web siteniz yayınlandıktan sonra içerik güncelleme ve teknik konularda destek hep sizinle. Üstelik sunduğumuz bu destek hizmeti ilk yıl ücretsiz.

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarım ajansı Wibrit, size en kaliteli hizmeti sunmak için yanınızda. Gelişmiş altyapılar ile size her zaman yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz.

İhtiyaç Analizi

Size verimli ve kaliteli bir web tasarım hizmeti sunabilmemiz için ihtiyacınızın ne olduğunu bilmemiz gerekiyor.

Amaca Yönelik Tasarım

Hedefi belirledikten sonra kullanıcı deneyimine dikkat ederek en uygun tasarımı şekillendiriyoruz.

Google Analytics ve Search Console

Web siteniz yayına hazır. Talebinize göre istatistikleri kontrol edebileceğiniz Google araçlarını aktif ediyoruz.

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Projeleri

Tamamladığımız web tasarım projelerinden bazılarına göz atın ve bu projeler arasındaki yerinizi hemen alın.

Sık Sorulan Sorular

Web tasarım konusunda bize sıklıkla sorulan soruları inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılanları da hemen bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Web tasarım fiyatları tamamen projeye göre belirleniyor. Projenin içeriğinde de fiyatı etkileyecek birçok unsur var. Bu yüzden önce projenin ihtiyaç analizini çıkarıp sonrasında bir fiyat teklifi sunuyoruz. Yapılacak olan çalışma için fiyat belirlenirken, proje ve size sunacağımız hizmet detaylarına göre hareket ediyoruz. İnternet sitesi tasarımı fiyat talebi için bizi direk arayabilirsiniz. Ayrıca teklif alın formunu da doldurabilirsiniz.

Web sayfası tasarım projenizin ilk adımı olarak sizden neleri talep ettiğinizle alakalı ön bilgi alıyoruz. Bu aşamada alanadı ve hosting hizmetlerin tarafımızca sağlanıp sağlanmayacağını ve projenin amacını soruyoruz. Bu sorular neticesinde genel bilgiye sahip oluyoruz. Sonrasında ise web tasarım projesi için bir fiyat çalışması yapıyoruz.

Bütçe onayından sonra bir toplantı yapıp web sitesinin detaylarını konuşuyoruz. Kurumsal kimliğiniz ile tasarımın uyumu, projede yer alacak içerik ve görsellerin detaylarını netleştiriyoruz. Bu süreç kapsam tanımını ve sitenin haritasını içeriyor. Web sitesinin yazılım süreci (optimizasyon ile birlikte) başladığında sizden gelecek olan içerikler için de süreç başlatılmış oluyor.

İçerik ve görseller bize ulaştıktan sonra ise içerikleri siteye ekleyip bir demo yayını yapıyoruz. Demo yayınında eksikler ve revizeler belirleniyor. Google kalite yönergelerini de dikkate alarak yaptığımız bu düzenlemeler de bittikten sonra ise yayına alıyoruz.

Web tasarım hizmetinde süre projeye göre değişkenlik gösterebiliyor. Talep edilen web sitesinin teknik ve içerik yapısına göre bu süreç belirleniyor. Bu nedenle bu soruya net bir cevap vermek doğru değil. Projeye göre hizmetin sürecini belirlemek daha sağlıklı olacaktır. Fakat bugüne kadar yaptığımız projelerde ortalama teslim süremiz ise 15 gündür.

Sunduğumuz web sitesi tasarım hizmeti kapsamında tüm sitelerde yönetim paneli bulunmaktadır. Detaylı içeriği olan web sitelerinde birden fazla kullanıcı oluşturarak içerik yönetimi yapılabilir.

Web tasarımda mobil uyum bizim için artık bir seçenek değil bir gereklilik. Bu nedenle yaptığımız tüm web siteleri mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır.

Uyguladığımız web tasarım projelerinde aksi bir talep olmadığı sürece site içi optimizasyon çalışmalarını yapıyoruz. Fakat SEO kavramının da sadece site içinde revizelerle sınırlı olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Daha fazla bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Google aramalarında kullanıcıların, hem web tasarım şirketi hem de web yazılım şirketi için arama yaptıklarını söyleyebiliriz. Bu terimler birbirinin yerine kullanılabildiği için bir karmaşa oluşturabiliyor. Gerçek şu ki, terimler web sitesi oluşturma sürecinin iki farklı temelini oluşturuyor ve temelde iki farklı yönünü içeriyor.

Web Yazılım ve Tasarımın Temel Farkı

Temelde web tasarımı, web sitesinin hem estetik bölümünü hem de kullanılabilirliğini ifade eder. Web sitesi tasarımcıları, sayfa düzenini ve sitenin görsel öğelerini oluşturmak için çeşitli tasarım programlarını kullanır.

Web yazılım ise, bir web sitesi tasarımını alır ve ondan işleyen bir web sitesi oluşturur. Web geliştiricileri, tasarım dosyalarının yayınlanmış bir web sitesi olabilmesi için bazı yazılım dilleri kullanır. HTML, CSS, Javascript, PHP veya diğer programlama dillerini örnek olarak söyleyebiliriz.

Hazır web sitesi hizmetinde bir şablon üzerinden gidilir. Tasarımda bir değişiklik yapılmadan sadece içerikleri düzenlenerek hazırlanan web siteleri bu kapsamdadır. Özel web sitesi ise daha farklı ve detaylı özelliklere sahip. Özel tasarımda tasarım özelleştirilebilir, müdahale edilebilir. Bununla birlikte içeriği de istediğiniz gibi revize edebilirsiniz.

Web sitenizin tasarımı bittikten sonra destek hizmetimiz sürekli devam ediyor. Web sitenizin tasarımı bittikten sonra destek hizmetimiz sürekli devam ediyor. Yazılım ve içerik güncellemelerinde veya yönetimde karşılaştığınız sorunlarda hem mail hem de telefon desteği ile sürekli yanınızdayız.

Bizim İçin
Ne Dediler?

İş ortaklarımızın bizim için yaptıkları geri bildirimlere gelişimimiz için değer veriyoruz.