fbpx

E-Ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi tasarımı hizmetimizle sizlere kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde satış yapmanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz. Sizin için bir katalog değil gerçek satışı sunabileceğiniz altyapılar oluşturuyoruz.

Müşterilerinizin ayağınıza gelme devri artık yavaş yavaş yerini e-ticaret ile paylaşıyor. Bu nedenle müşterilerin daha çok yöneldiği ve satış payının her geçen gün arttığı e-ticaret pazarındaki yerinizi almak için geç kalmayın. Detaylı bilgi için hemen arayın.

E-Ticaret Sitesi

Profesyonel E-Ticaret

Wibrit, e-ticaret sitesi tasarımı için hizmet kalitesini üst düzeyde tutarak gelişmiş altyapılar ile size her zaman yenilikçi çözümler sunuyor.

Farklı Ödeme Yöntemleri

İş ortağınız olan bankaların sanal posu ile ödeme alabileceğiniz gibi Kapıda Ödeme, Havale/EFT veya İyzico, PayTR gibi altyapılarla da güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Pazaryeri ve XML Entegrasyonları

E-ticaret sitenizde bulunan ürünleri pazaryerlerindeki mağazanıza aktarmak için artık tek tek uğraşmanıza gerek yok.

İndirim ve Kampanya Yönetimi

Ürünlerinize özel indirimler ve dönemsel kampanyalar belirleyebilir ve dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Sitesi Projeleri

E-ticaret sitesi projelerimize göz atın ve
bu projeler arasında yer almak için hemen bizi arayın.

Sık Sorulan E-Ticaret Soruları

E-ticaret siteleri hakkında sorulan soruları inceleyebilir, aklınıza takılan sorular varsa hemen bize ulaşarak cevap alabilirsiniz.

E-ticaret sitesi tasarımının ilk adımı olarak neleri talep ettiğinizle alakalı sizden ön bilgi alıyoruz. Bu noktada alanadı ve hosting hizmeti ile alakalı altyapıyı netleştiriyoruz. Bu durumlar netleştiğinde ise e-ticaret sitesi için bir fiyat çalışması yapıyoruz. Bütçe onayından sonra da bir toplantıyla e-ticaret sitesi tasarımının detaylarını netleştiriyoruz. E-ticaret sitesinin yazılım süreci hallolurken sizden gelecek olan bilgiler de bu süreç içinde tamamlanmış oluyor. Sonrasında ise yapıyı oluşturup demo yayını yapıyoruz. Demo yayını sonrası satışa artık hazırsınız.

Süre projeye göre değişkenlik gösterebiliyor. İstediğiniz e-ticaret sitesinin teknik ve içerik yapısına göre bu süreç belirleniyor. Bu nedenle bu soruya net bir cevap vermek proje detayının belirlendiği toplantıda ancak mümkün olabiliyor.

Sunduğumuz tüm e-ticaret sitelerde yönetim paneli bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tüm tasarımlarımız mobil uyumludur.

E-ticaret sitelerinde SSL sertifikası – özellikle kredi kartı ile ödeme alan e-ticaret siteleri için – bir zorunluluk. Bu nedenle yaptığımız e ticaret sitelerinde ödeme yöntemi ne olursa olsun güvenlik için SSL sertifikası hizmeti de sağlıyoruz.

E-ticaret sitelerinde aksi bir talep olmadığı sürece arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını uyguluyoruz. Fakat sadece site içindeki çalışmaların özellikle e-ticaret için yeterli olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Bu konuda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yönetim panelinin kullanımı oldukça kolay. E-ticaret siteniz bittiğinde yönetim panelinin kullanımı ile alakalı dilerseniz birebir eğitim de alabilirsiniz. Ayrıca takıldığınız her noktada uzaktan bağlantı veya telefon desteğimiz de bulunuyor.

E-ticaret sitesi tasarım hizmeti bittikten sonra sunduğumuz destek sürekli devam ediyor. Gerek e ticaret sitesi tasarım ve yazılım güncellemeleri gerekse de sizin yönetimde karşılaştığınız problemlerde hem mail hem de telefon desteği ile sürekli yanınızdayız.

Ne Dediler?

İş ortaklarımızın bizim için yaptıkları geri bildirimlere gelişimimiz için değer veriyoruz.

Bir Projeniz Varsa, Birlikte Çalışalım
Logo Beyaz

Mehmet Akif Mh. Kale Cd. No:93/1 D:2 Sultanbeyli – İSTANBUL
Tel: 0 216 398 13 29  E-Posta: info@wibrit.com