E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Ürünlerinizi dijitale taşıyarak satış potansiyelinizi artırmanın vakti geldi. E-ticaret sitesi tasarımıyla ilk adımı atın.

E Ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi tasarımı hizmetimiz ile online satış potansiyelinizi artırmak ve müşterilerinizle etkileşimi güçlendirmek için özelleştirilebilen çözümler sunarız. Profesyonel ekibimiz, kullanıcı dostu arayüzler, projeye özel görseller ve işlevsel özelliklerle donatılmış modern ve özgün e-ticaret siteleri tasarlamaktadır.

İşinizi ve hedef kitlenizi anlayarak, hedefe ve ürün yelpazenize yönelik bir e-ticaret sitesi oluşturuyoruz. Mobil uyumlu ve SEO optimizasyonuna dikkat ederek tasarladığımız e ticaret siteleri, ziyaretçilerinizin kolaylıkla gezinip alışveriş yapabilecekleri kullanıcı dostu bir deneyim sunar. Aynı zamanda ödeme entegrasyonları, ürün yönetimi, sipariş takibi gibi işletme süreçlerini kolaylaştıran özelliklerle sitenizin verimliliğini artırıyoruz.

E-ticaret sitesi tasarımı hizmetimizle, markanızı dijital dünyada güçlü bir şekilde temsil edecek, online satışınızı artıracak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak bir platforma sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Sitesi Özellikleri

E-ticaret altyapımızın yenilikçi özellikleriyle satışın keyfini hemen çıkarmaya başlayın.

Kargo Yönetimi

Kargo entegrasyon modülleriyle birlikte kargolarınızın takibini yapabilir ve müşterilerinizi hızlıca bilgilendirebilirsiniz.

Detaylı Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin, fiyat, özellik, görsel gibi tüm detaylarını tek bir sayfa üzerinden kolayca yönetmenizi sağlıyoruz.

Yönetim Paneli

E-ticaret sitenizdeki detayları kontrol etmek için size fonksiyonel ve mobil uyumlu bir yönetim paneli sunuyoruz.

Kullanıcı Deneyimi (UI)

Ziyaretçi davranışlarını dikkate alarak tasarım sürecini gerçekleştiriyor ve sitenizin performansını artırıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil cihazlarda sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak için tasarımlarımızı mobil uyumlu olarak hazırlıyoruz.

SEO Uyumlu Altyapı

Site içi SEO standartlarına uygun gerekli teknik yapıları ve optimizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Hız Optimizasyonu

Site hızı ile birlikte kullanıcı memnuniyetini de artırıyor ve yüksek hızda gezinme deneyimi sunuyoruz.

Başlamaya Hazır Mısınız?

Yenilikçi e-ticaret sitesi tasarımı hizmetiyle ürünlerinizin satışını dijitale taşımaya hazır mısınız? İhtiyaçlarınızı dinleyecek, profesyonel bir ekip tarafından yönetilecek ve projeniz için en uygun çözümü sunacağız. Hemen bizimle iletişime geçin ve e-ticaret projeniz için ilk adım atın.

Sık Sorulan Sorular

E-ticaret hakkında sorulan soruları inceleyebilir, aklınıza takılan sorular varsa hemen bize ulaşarak cevap alabilirsiniz.

E-ticaret sitesi projesinin ilk aşamasında sizden projenizle alakalı ön bilgi alıyoruz. Bu süreçte, alan adı ve hosting hizmeti gibi altyapı detaylarını netleştiriyoruz. Bu bilgiler belirlendikten sonra, e-ticaret sitesi için bir fiyat çalışması yapıyoruz. Bütçe onayı alındıktan sonra, bir toplantı gerçekleştirerek e-ticaret sitesinin detaylarını netleştiriyoruz. Bu aşamada, kurumsal kimlik uyumunu sağlamak, içerik yönetimi ve görsel detaylar gibi konuları ele alıyoruz. Ardından, site yapısını oluşturup bir demo yayını gerçekleştiriyoruz. Demo yayınından sonra, e-ticaret siteniz satışa hazır hale geliyor.

Süre, projeye göre değişkenlik gösterebiliyor. İstediğiniz e-ticaret sitesinin teknik ve içerik yapısına göre bu süreç belirleniyor. Bu nedenle bu soruya net bir cevap vermek, proje detayının belirlendiği toplantıda ancak mümkün olabilir.

E-ticaret sitelerinde SSL sertifikası – özellikle kredi kartı ile ödeme alan e-ticaret siteleri için – bir zorunluluk. Bu nedenle yaptığımız e ticaret sitelerinde ödeme yöntemi ne olursa olsun güvenlik için SSL sertifikası hizmeti sunuyoruz.

E-ticaret sitelerinde aksi bir talep olmadığı sürece arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını uyguluyoruz. Fakat sadece site içindeki çalışmaların, özellikle e-ticaret için yeterli olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Bu konuda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yönetim panelinin kullanımı oldukça kolay. E-ticaret siteniz bittiğinde yönetim panelinin kullanımı ile alakalı dilerseniz birebir eğitim de alabilirsiniz. Ayrıca takıldığınız her noktada uzaktan bağlantı veya telefon desteğimiz de bulunuyor.

E-ticaret sitesi tasarım hizmeti bittikten sonra sunduğumuz destek sürekli devam ediyor. Gerek e ticaret sitesi tasarım ve yazılım güncellemeleri gerekse de sizin yönetimde karşılaştığınız problemlerde hem mail hem de telefon desteği ile sürekli yanınızdayız.